PERSONAL
ASSESSORIA JURÍDICA I SECRETARIA TÈCNICA
Edo Polit Mª Consuelo 962057931 chelo.edo@fundacions.uv.es Oficial administratiu 2º B
Izquierdo Beneyto Pilar 962057945

pilar.izquierdo@adeituv.es

Tècnic superior
Medrano Varela Teresa 962057932 teresa.medrano@fundacions.uv.es Secretaria tècnica
Montes Sebastián Beatriz 962057986 beatriz.montes@fundacions.uv.es Directora departament
Puncel García Anna 963262600 anna.puncel@adeituv.es Tècnic superior
CÁTEDRA DE CULTURA EMPRESARIAL
Martínez Pérez Mª Isabel 962057975 isabel.martinez-perez@fundacions.uv.es Tècnic gestor B
Mazón Ballester Encarna 962057949

Encarnacion.mazon@fundacions.uv.es

Directora departament
CONGRESSOS    
Cabrelles Ferri Laura 963262600 laura.cabrelles@adeituv.es Becària
Díaz Soler Bárbara 962057922 barbara.diaz@fundacions.uv.es Directora departament
García Fortea Mª José 962057925 maria.jose.garcia-fortea@fundacions.uv.es Tècnic gestor C
Gil Gallart Carolina 962057924 carol.gil@fundacions.uv.es Tècnic gestor B
Lluna González Nadia 963262600

nadia.lluna@adeituv.es

Becària
Lucas Sánchez Rosa 963262600 rosa.lucas@adeituv.es Becària
Mascarell Miret Cristina 962057923 cristina.mascarell@fundacions.uv.es Tècnic gestor B
Mich Iulia 962057917 iulia.mich@fundacions.uv.es Traductora no titulada
Poalelungi Anna Mª 963262600

ana.poalelungi@adeituv.es

Becària
Ridocci Quiles María 962057926 maria.ridocci@fundacions.uv.es Auxiliar administrativa
Serrano Navalón Ana Isabel 962057911 ana.serrano@fundacions.uv.es Auxiliar administrativa
CONTABILITAT    
Bonanad Zaragoza Mª Rosario 962057948 rosario.bonanad@fundacions.uv.es Oficial administrativa 1ª B
Canela Ventura Alicia 962057948 alicia.canela@fundacions.uv.es Oficial administrativa 2ª B

Marco Nácher

Antonio 962057945 antonio.marco@fundacions.uv.es Director departament

Molina Lapiedra

Mª Mercedes 962057947 mercedes.molina@fundacions.uv.es Tècnic gestor B
Moragues Palma Mª Jesús 962057946 m.jesus.moragues@fundacions.uv.es Tècnic gestor B
Sancho Pelluz María 962057985 maria.sancho@fundacions.uv.es Directora departament
Sospedra Serrano Laura 962057946 laura.sospedra@fundacions.uv.es Oficial administrativa 1ºB
 DIRECCIÓ    
 Aracil García  Antonio  962057940 antonio.aracil@fundacions.uv.es  Director-Gerent
 Pérez Olivert  Mª José  962057941 m.jose.perez@fundacions.uv.es  Oficial administrativa 1ª A
 E-LEARNING    
 Francés Francés Vicente Luis   962057921 vicente.frances@fundacions.uv.es  Director departament
 García Gómez  Laura  962057916 laura.garcia-gomez@fundacions.uv.es  Operadora
 Gascón Paya  Mª Carmen  962057918 carmen.gascon@fundacions.uv.es  Tècnic gestor B
 Ríos Melchor  Silvia  962057919 silvia.rios@fundacions.uv.es  Tècnic gestor A
 Tamarit Suay  José Antonio  962057920 jose.a.tamarit@fundacions.uv.es   Tècnic gestor B

 Vera Ponce

 Ángela  962057916 angela.vera@fundacions.uv.es   Operador
 Vidal Revert  Vicente Manuel 962057920  vicente.vidal-revert@fundacions.uv.es   Operador
 FORMACIÓ CONTÍNUA    
 Escolano del Real  Carmen  962057953 carmen.escolano@fundacions.uv.es  Directora departament
INFORMACIÓ    
Buades Asensi María 962057929 maria.buades@fundacions.uv.es  Oficial administrativa 2ªB
Cano Ramón Mª José 962057929 maria.jose.cano-ramon@fundacions.uv.es  Tècnic gestor C
Llusa García Lara 962057987 lara.llusa@adeituv.es Auxiliar administratiu 
Ortega García Núria      Ordenanza
Rodríguez Velarte Almudena 963262600 almudena.rodriguez@fundacions.uv.es Oficial administrativa 2ªB
Sánchez Melego Mar 962057928 maria.mar.sanchez-melego@fundacions.uv.es Oficial administrativa 2ªB
MARKETING, COMUNICACIÓ I PATROCINIS
Aguilar Solves Teresa 962057950 teresa.aguilar-solves@fundacions.uv.es Tècnico gestor B
González Martín Isabel 962057944 isabel.gonzalez-martin@fundacions.uv.es Subdirectora departament
Lara Cicuéndez M.Carmen 962057937 m.carmen.lara@fundacions.uv.es Tècnico gestor A
Lozano Laura 963262600 laura.lozano@adeituv.es Becària
OCUPACIÓ
Almiñana Miñana Mª Carmen 962057976 carmen.alminana@fundacions.uv.es Oficial administrativa 1ªA
Fernández Getino Victoria 962057980 victoria.fernandez@fundacions.uv.es Tècnic gestor B
Ferreiro Piñeiro Germán 962057974 german.ferreiro@fundacions.uv.es Director departament
Ferrer Meneu Gloria 962057981 gloria.ferrer@fundacions.uv.es Tècnic gestor A
García García Mila 962057982 mila.garcia@adeituv.es Administrativa en pràctiques
 POSTGRAU    
Bueno Martínez  Jorge 962057954 jorge.bueno@fundacions.uv.es Oficial administratiu 2ªB
Conca García  Mª Amparo 962057942 marian.conca@fundacions.uv.es Tècnic gestor A

Escribano Asensi

 Carolina 963262600 carolina.escribano@adeituv.es Oficial administativa 2ªB
Ferrándiz Santillana  Mª Ángeles 962057958  angeles.ferrandiz@fundacions.uv.es Oficial administrativa 1ªA 
Hernández Núñez  Emilio 962057957  emilio.hernandez@fundacions.uv.es Subdirector departament
Ivars Escudero  Mercedes 962057913  mercedes.ivars@fundacions.uv.es Oficial administrativa 2ªB 

Mañas Gimeno

 Mª Teresa 962057952  maite.manyas@fundacions.uv.es Tècnic gestor A
Molada Pérez  Natalia 962057964  natalia.molada@fundacions.uv.es Oficial administrativa 2ªA 
Palau Montoro  María  962057955

maria.palau@fundacions.uv.es

Tècnic gestor C
Platero Andrés  Juan Carlos 962057962  jplatero@fundacions.uv.es Oficial administratiu 2ªA 

Ramírez Girbes

 Laura 962057956  laura.ramirez@fundacions.uv.es Tècnic gestor A

Requena Ortiz

 Mª Fernanda 962057959  nanda.requena@fundacions.uv.es Directora departament
Vázquez Santos  Mª Rosario 962057963  charo.vazquez@fundacions.uv.es Oficial administrativa 2ªA 
PRÀCTIQUES    
Alcalá Sánchez Amparo 962057965 amparo.alcala@fundacions.uv.es Oficial administrativa 1ªA
Araque Santos Eduardo  

eduardo.araque@adeituv.es

Oficial administratiu 2ª
Barberá Gregori Miguel Ángel 9620579671 miguel.a.barbera@fundacions.uv.es Director departament
Barrachina Guillem Javier 963262600

javier.barrachina@adeituv.es

Oficial administratiu 2ª
Escot Porras Josefa 962057966 fina.escot@fundacions.uv.es Oficial administrativa 1ªA
Ferragud Sanchis Inmaculada 962057967 inmaculada.ferragud@fundacions.uv.es Oficial administrativa 1ªA
García Sánchez Ana Mª 962057951 ana.garcia-sanchez@fundacions.uv.es Oficial administrativa 1ªA
García Vez Esther  

esther.garcia@adeituv.es

Oficial administrativa 2ª
Liebana Palacios Julia 962057930 julia.liebana@fundacions.uv.es Oficial administrativa 2ªB
Montoro Sánchez Yolanda 962057968 yolanda.montoro-sanchez@fundacions.uv.es Subdirectora dpto
Parra Ribes Omara 963262600 omara.parra@fundacions.uv.es Oficial administrativa 2ªB
Pérez Alcahut Rubén  962057930

ruben.perez@adeituv.es

Oficial administrativa 2ª
Pons Martínez Elisabeth 963262600 elisabet.pons@fundacions.uv.es Oficial administrativa 2ªB
Siles Gómez David 962057972 david.siles@fundacions.uv.es Oficial administratiu 2ªB
Vizcayno Climent Silvia 962057973 silvia.vizcayno@fundacions.uv.es Tècnic gestor C
SISTEMES I MANTENIMENT    

Cano Villar

Miguel 962057935 miguel.cano@fundacions.uv.es Manteniment

Elegido Civera

Raúl 962057935 raul.elegido@fundacions.uv.es Manteniment
Gramage Borrero Juan José 962057934 juanjo.gramage@fundacions.uv.es Programador informàtic
Maldonado Jiménez Inmaculada 962057934 inmaculada.maldonado@fundacions.uv.es Programador informàtic
Nieto Salvador Mª Mar 962057933 mar.nieto@fundacions.uv.es Directora departament
Vaquero Núñez José 962057936 pepe.vaquero@fundacions.uv.es Conserge
 SUBDIRECCIÓ        
Francés Francés Vicente Luis 962057921 vicente.frances@fundacions.uv.es Subdirector general